Yatta Yüzme Turu

Sıcak bir hava, kavurucu bir güneş ve Marmara denizinin serin suları… Sizler için yatta organize ettiğimiz yüzme turu sayesinde; açık denizde kulaç atmanın, serinlemenin ve keyifli anların tadına varacaksınız…

Tertemiz, pırıl pırıl İstanbul Boğazı ya da Adalar koylarının etrafında yüzmenin ne demek olduğunu kelimelerle ifade etmekte güçlük yaşıyoruz. Hangi cümle ya da hangi kelime İstanbul Boğazı’nda yüzmenin Adalar koylarında keyifle kulaç atmanın tadını anlatabilir ki. Belki Mutluluğun resmini yapamayabiliriz ancak mutluluğu boğazda demirlemiş olan yatlarımızla ayağınıza getirebiliriz.

Kiraladığınız yatta yüzme turu için çıktığınız bu yolculukta; önce martılar size selam verir. Ardından hareket başlar, boğazın eşsiz güzelliği karşısında rüzgar yüzünüzü okşar; sanki güneşin kavurucu sıcağını hafifletmek ister gibi.

Kiralık yatlarımızdaki tüm uzman personellerimiz; hizmetinize hazır beklerler ve talep ettiğiniz yere varıldığında artık günün tadı çıkarmak size kalıyor…

Yatta yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz organize ettiğimiz yüzme turu organizasyonları ile siz ve sevdiklerinize unutulmaz anları yaşatmak için çalışıyoruz.

Boğazda ve Adalar koylarında günübirlik olarak düzenlediğimiz yüzme turu, bireysel ve gruplar harici dışarıdan kimse alınmamaktadır. Bu da sizleri rahat, huzurlu ve güven içinde yüzmenizi sağlayacaktır.

Siz yüzerken bizde sizin için yeni yepyeni yüzme turlarını organize etmeye başladık bile.

Adalar ve Boğazda günübirlik yüzme turu için lüks yatta sizi bekliyoruz..